Hakkımızda

Konfor Halı Yıkama, Eskişehir halı yıkama ve çevresinde her halıya her koltuğa özel uygulamalarıyla başarılı olmuş, adını kalitesiyle duyurmuş bir halı yıkamacıdır. Evlerde, iş yerlerinde sürekli olarak kullandığımız halılar, zamanla üzerinde birikintiler oluşturur. Bunlar ölü deriden tutunda yemek kırıntılarına, tozlara, saç tellerine kadar çeşitli şeylerden oluşur ve temizlenmedikçe sağlık için risk oluşturmaya başlar. Ev tipi süpürgeler, halı yıkama makineleri her ne kadar temizliyor gibi görünse de maalesef halıların derinliklerine ulaşamaz.

 

Biz Konfor Halı Yıkama olarak kullandığımız halı yıkama makineleri ile halıları titizlikle temizliyor, en derininde olan kirleri bile dışarıya çıkarmaktadır. Kullandığımız tamamen bitkisel özlü halı yıkama şampuanları, hiçbir halı çeşidine zarar vermeden, halının dokusunu ve yumuşaklığını bozmadan etki eder.

 

Bir telefonla adresinize ulaşan ekibimiz ücretsiz servis araçlarımıza halılarını yükler ve tesislerimizde halının cinsine göre ayırarak özel işlemler uygular. Koltuk yıkama işleminde ise profesyonel koltuk temizleme cihazlarımızla adresinize ulaşır, işleme başlar ve koltuklarınızı tüm kir ve lekelerden arındırırız.

 

Eskişehir halı yıkamacı firmalar içinde hizmet kalitesi ile ön plana çıkan Körfez Halı Yıkama, Eskişehir'in tüm ilçeleri ve merkezine ulaşabilmektedir.

 

Konfor Halı Yıkama İletişim:

Telefon: 0222 228 07 50 | Gsm: 0530 410 78 00

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 109. Blok No: 18/ ESKİŞEHİR